Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Profil działalności

Firma NIKOL specjalizuje się w produkcji rekuperatorów przeznaczonych do domów jednorodzinnych  oraz do  zastosowań przemysłowych tj. restauracje, hotele, przychodnie, przedszkola, biura, sklepy itp. Dzięki licznym badaniom i dostosowaniu do potrzeb Klienta tworzy produkty najwyższej jakości, które są w stanie konkurować z najlepszymi urządzeniami w całej Europie. Oferowane centrale oparte są na materiałach wysokiej klasy, dzięki temu charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi i niską awaryjnością. Jest to potwierdzone przez Państwowy Instytut Badawczy w Radomiu. Więcej w zakładce: certyfikaty i wyróżnienia.

 

Rekuperatory NIKOL sprawdzają się w różnych warunkach klimatycznych. Cieszą rzeszę użytkowników  w  kraju i za granicą, m.in. w  Belgii, Niemczech, Szwecji i Norwegii. Dedykowane są zarówno do obiektów o stosunkowo niskiej klasie energooszczędności,  jak i do domów niskoenergetycznych i pasywnych. Nasze centrale spełniają wymogi programu "Czyste Powietrze".

Dowidze się jaki jest koszt wentylacji mechanicznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót na górę